Nordic walking przez Gliwice – pierwszy etap za nami

Jak pewnie większość osób wie, nordic walking polega na maszerowaniu ze specjalnymi kijami (jest to forma rekreacji). Nordic walking może wydawać się mało atrakcyjną propozycją, ale nic bardziej mylnego.

Przyjemne z pożytecznym

Warto również podkreślić, że rekreacja może oznaczać połączenie przyjemnego z pożytecznym. Najlepszym dowodem na to jest nordic walking przez Gliwice. Uczestnicy tego wydarzenia mogą liczyć na ruch, integrację i poznanie zakątków miasta. Jeżeli znasz zakątki miasta, pamiętaj o tym, że zawsze można zafundować sobie powtórkę. Bardzo ważne jest też to, że wydarzenie zostało podzielone na cztery etapy – pierwszy odbył się wczoraj. Podział na etapy pozwala na dokładne przyjrzenie się miastu – jeden etap to jedna trasa.

Udział w imprezie jest bezpłatny i co równie istotne, organizatorzy zapraszają wszystkich. Niemniej jednak jest jeden warunek – osoba niepełnoletnia musi znajdować się pod opieką osoby dorosłej. Jeżeli coś jest niejasne, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się z informacjami podanymi na Facebooku.

Następny etap odbędzie się 19 czerwca.