Dzień Dziecka na Arenie Zabrze

Dzień Dziecka wypada dzisiaj, ale czy ktoś powiedział, że świętowanie zawsze musi odbywać się 1 czerwca? To oczywiście nawiązanie do tego, co w sobotę działo się na Arenie Zabrze.

Najmłodsi mogli liczyć na mnóstwo atrakcji

Świętowanie Dnia Dziecka trwało kilka godzin i co warte podkreślenia, spółka Arena Zabrze zaprosiła całe rodziny. Na temat atrakcji można opowiadać bardzo długo – wśród propozycji znalazły się choćby animacje, zjeżdżalnie, trampoliny czy stanowiska gier. Starano się, aby każde dziecko mogło znaleźć coś zgodnego ze swoimi oczekiwaniami. Nie można też zapomnieć, że podczas imprezy obecne były maskotki Górnika.

Trzeba też przyznać, że nie mogło zabraknąć sportowych akcentów. Za najważniejszy punkt należy uznać zorganizowanie turnieju piłkarskiego dla Akademii Górnika. Ponadto odbył się mecz między rezerwami Górnika a Pniówkiem Pawłowice. Młodzi piłkarze z Zabrza nie zawiedli dzieciaków i ich rodzin – mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Warto jeszcze zaznaczyć, że gościom należą się wielkie podziękowania, gdyż spotkanie powinno zostać rozegrane w Pawłowicach.

Jakby tego wszystkiego było mało, wręczono mnóstwo nagród.