Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie otrzymał nowoczesny aparat USG

Dbałość o zdrowie jest bardzo ważna – nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Warte podkreślenia jest również to, że nie chodzi tylko o pandemię. Ponadto trzeba sobie wyraźnie powiedzieć, że znaczenie ma fachowa pomoc i fachowe wsparcie.

Nowoczesny aparat USG

Weźmy sobie pod uwagę Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – działalność WOŚP to temat, który budzi kontrowersje. Można też powiedzieć, że możemy wyróżnić dwa środowiska, które zupełnie się ze sobą nie zgadzają.

Niemniej nie chodzi o analizowanie tego konfliktu – praca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest widoczna – to ma największe znaczenie. Zresztą świetnym przykładem jest Chorzów – Zespół Szpitali Miejskich otrzymał nowoczesny aparat USG. Aparat ten przyda się najmłodszym pacjentom (możemy mówić o szerokim spektrum badań).

Warto również dodać, że sprzęt został przekazany przez firmę KOSMED. Ponadto firma ta nie ograniczała się do przekazania prezentu – od razu zorganizowano szkolenie związane z korzystaniem ze sprzętu. Wypada też odnotować, że pracownicy są bardzo zadowoleni. Można nawet powiedzieć, że słyszy się, iż aparat przyczyni się do znacznego zwiększenia komfortu.