Skup tkanin odzieżowych

Właściciele hurtowni tkanin, zakładów krawieckich, zajmujących się szyciem ubrań, bardzo często mierzą się z problemem nadwyżek magazynowych lub też decydują się na krok likwidacji własnego biznesu. W takiej sytuacji pojawia się problem, co zrobić z pozostałymi na magazynie tkaninami, które nie zostały użyte do produkcji. W jaki sposób mądrze sprzedać nadwyżkę materiałów? Wystarczy skontaktować się z naszą firmą. W ramach oferty zajmujemy się skupowaniem tkanin odzieżowych zarówno z nadwyżek magazynowych, jak i z likwidacji hurtowni czy też zakładu krawieckiego.

Skupowanie materiałów odzieżowych – jak wygląda współpraca?

Wypracowaliśmy metody, które pozwalają nam na przeprowadzenie całej realizacji zakupienia tkanin odzieżowych w terminie do trzech dni od zgłoszenia. Chcąc nawiązać współpracę z nami, wystarczy wysłać nam kilka zdjęć widoku ogólnego części tkanin, która ma podlegać sprzedaży. Po otrzymaniu odpowiednich zdjęć dokonujemy wyceny, a następnie organizujemy odbiór materiałów własnym transportem.

Zajmujemy się skupowaniem tkanin odzieżowych na terenie całej Polski. Zależy nam wyłącznie na nowych tkaninach ubraniowych i na rolkach, bez ścinek, wykrojów oraz odpadów odzieży, najlepiej w formie kuponów, o długości powyżej 5 mb i o pełnej szerokości. Minimalna ilość tkanin odzieżowych, jaka nas interesuje, to jedna tona, chociaż preferujemy zakup tkanin powyżej 5 ton.

Sprzedaż tkanin odzieżowych – dlaczego warto się zdecydować?

Decydując się na sprzedaż zalegających w magazynach lub na produkcji tkanin odzieżowych, można szybko pozbyć się znacznej części materiałów lub też całości magazynu. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku osób, które chcą pozbyć się nieaktualnego wzornictwa, tkanin posezonowych lub zwyczajnie nie mają już miejsca na nowe materiały.

Hurtowa sprzedaż tkanin odzieżowych przeznaczona jest również dla osób, które decydują się zakończyć własny biznes i nie wiedzą, co zrobić z pozostałą nadwyżką materiałów odzieżowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku pytań służymy pomocą – Skup Tkanin.