Pyszności przyciągnęły tłumy do Parku Śląskiego – o co chodzi?

Podczas pandemii przyzwyczailiśmy się do tego, że wiele wydarzeń jest odwoływanych. Pandemia cały czas trwa, ale można chyba powiedzieć, że sytuacja zmierza ku lepszemu. Niemniej jednak nie o sytuacji na świecie jest ten tekst – chodzi o Zlot Żarciowozów, który miał miejsce w Parku Śląskim. Zlot ten trwał od piątku do niedzieli.

Sprzedaż na wynos

W związku z pandemią wprowadzono różne obostrzenia i co najważniejsze, od wielu miesięcy trwa zakaz działań wszelkich punktów gastronomicznych. Od tego zakazu mamy jednak jeden wyjątek – sprzedaż na wynos. Mając na uwadze wspomniane wydarzenie, sprzedaż na wynos jest kluczowa – właśnie na tym opierają się wozy, w których można kupić jedzenie.

Niektórzy mogą powiedzieć, że Zlot Żarciowozów to nic szczególnego (oczywiście każda osoba ma prawo do własnej opinii). Z drugiej strony impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem. Warte podkreślenia jest również to, że wydarzenie przyciągnęło osoby w różnym wiekuwszyscy lubią dobrze zjeść. O dostępnych propozycjach można opowiadać bardzo długo, wszak zainteresowani mogli spróbować posiłków z całego świata.

Wracając jeszcze do pandemii, można było zauważyć osoby dbające o bezpieczeństwo, jak i takie, które nie obawiały się zakażenia.