Innowacyjna szkoła języków obcych we Wrocławiu! Poznaj GERelis!

Na edukacyjnej mapie Wrocławia znajduje się wyjątkowa szkoła językowa, w której zarówno Ty jak i Twoje dziecko możecie uczyć się języka angielskiego bądź niemieckiego według autorskiej metody, stawiającej na swobodną komunikację, bez stresu. Zapoznaj się z poniższym materiałem i dowiedz się już dzisiaj jak możesz poszerzyć swoje kompetencje językowe z uśmiechem na twarzy. Satysfakcja gwarantowana!

Jak wyglądają lekcje w szkole GERelis?

Lekcje odbywają się z zastosowaniem metody direct, a więc metody bezpośredniej. Główną zasadą zajęć w szkole jest całkowita rezygnacja z podręczników na rzecz materiałów opracowywanych przez założycielkę szkoły. W GERelis największy akcent stawiany jest na konwersacje z native speakerami. To ważne, chociażby z tego względu na fakt, że wyjeżdżając na wakacje czy do pracy nie mamy możliwości zwrócenia się do obcokrajowców w języku polskim. Lekcje angielski Wrocław uczą więc takiego formułowania zdań, by być zrozumianym. Dzięki temu, że od pierwszej lekcji akcent stawiany jest również na poprawną gramatykę i wymowę, uczymy się od razu poprawnych form. Z kolei dzięki małym grupom ćwiczeniowym (4-6 osób) mamy odpowiednio dużo czasu na to by wymienić myśli z lektorem i poćwiczyć język w praktyce.

Dodatkowo szkoła posiada jeszcze jeden innowacyjny sposób uczenia, a mianowicie kontakt ze zwierzętami. Nie od dziś wiadomo, że kontakt z czworonogami działa kojąco na wielu z nas, zwłaszcza na dzieci. Obcowanie ze zwierzętami pozwala na rozładowanie stresu i swobodne przyswajanie wiedzy. Dzięki temu, że szkoła oferuje dom tymczasowy zwierzętom ze schroniska, dodatkowo uczy dzieci właściwych postaw społecznych.

Kursy w GERelis są również skierowane do osób dorosłych, a także firm. Jeżeli jesteś zainteresowany/a nauką języka, już dzisiaj skontaktuj się ze szkołą i ustal szczegóły kursu. GERelis świadczy również usługi profesjonalnego tłumaczenia dokumentów i tekstów na potrzeby indywidualne i komercyjne.

 Angielski we Wrocławiu w Gerelis to świetne rozwiązanie

Naucz swoje dziecko języka obcego w mig!

Szkoła językowa GERelis stawia również na innowacyjne metody nauczania. Jedną z nich jest niania, która może zaopiekować się dzieckiem pod Twoją nieobecność. Dzięki temu, że niania komunikuje się z dzieckiem w języku angielskim bądź niemieckim, uczy się ono w naturalnym środowisku funkcjonowania z językiem. Dzieci, które zostają pod opieką niani, mogą wziąć udział w różnych zajęciach: muzycznych, kulinarnych czy tanecznych. Uczą się jednocześnie odpowiedzialności, samodzielności, zdrowego odżywiania oraz podejścia do zwierząt. Szkoła jest monitorowana, dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo.

W GERelis możesz również zorganizować wyjątkowe urodziny swojemu dziecku, w dowolnie wybranym motywie. Podczas zajęć Twoją pociechą i jej gośćmi zajmą się wykwalifikowani pedagodzy, którzy całą zabawę przeprowadzą w języku angielskim, niemieckim bądź polskim. Ty będziesz mógł/a się zrelaksować a Twoje dziecko poszerzyć zdolności językowe poprzez zabawę. Czy może być lepsze rozwiązanie?

Możesz także wraz ze swoim dzieckiem uczyć się wspólnie w ramach projektu GERelis Family. Jej celem jest stworzenie atmosfery domowego ciepła oraz najkorzystniejszych warunków do rozwoju, które zachęcą dzieci do samodzielnej eksploracji świata oraz wykorzystania w pełni swojego potencjału, a rodzicom nawiązania bliskiej więzi z własnymi dziećmi.

Jak zacząć naukę w GERelis?

Wystarczy wybrać kurs i skontaktować się ze szkołą. Można wybierać spośród kursów indywidualnych, grupowych, a także wakacyjnych. Niezależnie od tego, na jaki się zdecydujesz szkoła zapewni Ci autorskie materiały oraz najwyższej jakości lektorów, którzy zadbają o to, byś wyszedł ze szkoły w pełni zadowolony z efektów.