Bytom: Koncert połączony ze szczepieniem

Koncert połączony ze szczepieniem to coś, co brzmi irracjonalnie, ale musimy pamiętać o czasach, w jakich przyszło nam żyć. Krótko mówiąc, jest specyficznie i nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała ulec zmianie.

Czego należy się spodziewać?

Najwyższa pora skoncentrować się na tym, co najważniejsze – wstęp jest nawiązaniem do tymczasowego punktu szczepień na rogu ul. Gliwickiej i Rynku. Punkt ten ma pojawić się 25 czerwca, czyli już w najbliższy piątek.

Jeżeli chcesz się zaszczepić, nie musisz się rejestrować. Jedyny warunek to posiadanie ze sobą dowodu tożsamości (wszelkie inne formalności znajdują się po stronie zespołu szczepiącego). Mobilny punkt zacznie działać o 15:00. Zakończenie pracy przewidziano na godz. 21:00, ale trzeba mieć na uwadze, że praca może skończyć się wcześniej. Jest to związane, z tym że przygotowano się na 500 osób. Chętni otrzymają preparaty firmy Johnson & Johnson.

Wypada również odnotować, że 25 czerwca odbędzie się duże widowisko kulturalne upamiętniające 100-lecie III Powstania Śląskiego.