Tychy: Co powiesz na Muzyczne Wieczory nad Jeziorem?

Zastanawiasz się nad tym, gdzie można liczyć na ciekawe spędzenie wolnego czasu? Lubisz dobrą muzykę? Jeżeli w obu przypadkach odpowiedź jest twierdząca, warto zainteresować się Muzycznymi Wieczorami nad Jeziorem.

Miejskie Centrum Kultury w Tychach

Przede wszystkim należy podkreślić, że chodzi o cykl koncertów, który ma umilać piątkowe wieczory. Można też powiedzieć, że jest to propozycja skierowana do tych, którym brakuje wakacyjnych planówkoncerty odbywać się będą do końca sierpnia. Warto również mieć na uwadze, że miejsce zawsze jest niezmienne – Jezioro Paprocańskie.

Już jutro zaprezentują się Agnieszka Zimna (wokal) i Piotr Pudełko (piano). Agnieszka Zimna i Piotr Pudełko to duet, o którym można powiedzieć wiele dobrego. Widzowie usłyszą znane polskie piosenki, wśród których nie zabraknie twórczości Anny Jantar czy Hanny Banaszak. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze zapoznanie się z informacjami dotyczącymi wydarzenia. Gdyby jednak coś okazało się niejasne, zostaje skontaktowanie się z kimś, kto ma wpływ na wydarzenie.