Nuxe Sun Żel pod prysznic – niezbędny na lato

Lubisz w lecie przebywać na plaży? Relaks w słońcu to coś, na co czeka się często przez większość roku. Dzięki niemu możesz „naładować baterie” i świetnie się czuć. Ale musisz pamiętać o tym, że podczas tych leniwie płynących chwil Twoje ciało odczuwa każdy moment – do skóry przyczepiają się ziarenka piasku oraz osiadają na niej zanieczyszczenia z wody. Jeśli korzystasz z basenów, wówczas dochodzi do tego także chlor. Aby te czynniki nie miały negatywnego wpływu na Twoją skórę niezbędny będzie odpowiedni środek, który pozwoli je skutecznie usunąć – a takim środkiem jest żel pod prysznic Nuxe Sun.

Nuxe Sun Żel pod prysznic – dla każdej kobiety

Renomowana marka kosmetyczna Nuxe stworzyła specjalną linię produktów związanych z opalaniem się oraz oczyszczaniem ciała po nim – nosi ona nazwę Sun. Żel pod prysznic powstał na bazie szeregu filtrów UV, chroniących zarówno przed promieniowaniem UVA, jak i UVB, a także ekstraktów egzotycznego kwiatu Kau Pe i hiacyntu wodnego. Dzięki temu możliwe jest nie tylko skuteczne oczyszczenie ciała z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń fizycznych i chemicznych, ale także zapewnienie mu ochrony przeciwko starzeniu – co zawdzięczamy naturalnym antyoksydantom.

Ponadto Nuxe Sun Żel pod prysznic pomoże Ci się opalić. W jego formule zawarty został proszek z nasion karobu. To śródziemnomorskie ziarno jest skutecznym aktywatorem opalenizny –  dzięki niemu Twoja skóra skuteczniej „łapie” słońce. Można go stosować nie tylko do ciała, ale również włosów. Nie wysuszy ani jednego, ani drugiego!

Nuxe Sun Żel pod prysznic o skutecznym działaniu

Należący do linii Nuxe Sun Żel pod prysznic do ciała i włosów to kosmetyk, który przeszedł wymagające testy i badania, a jego skuteczność została potwierdzona w praktyce. Możesz mieć pewność, że po jego zastosowaniu z Twojego ciała zostaną usunięte wszelkie zanieczyszczenia, a zarazem pozostanie ono naturalnie nawilżone. No i trzeba dodać, że kosmetyk ma oryginalny, przyjemny zapach, będący połączeniem woni egzotycznych kwiatów, dzięki czemu Twoje ciało będzie wspaniale pachnąć!

Wybierz Nuxe Sun Żel pod prysznic w najlepszej cenie

Jeśli szukasz kosmetyku pod prysznic na lato, Nuxe Sun Żel pod prysznic będzie doskonałym rozwiązaniem. Nie musisz przeglądać wielu stron internetowych, aby znaleźć go w dobrej cenie. Wystarczy tylko odwiedzić witrynę drogeriadrzdrowie.pl, aby nabyć go w bardzo przystępnej. 

Przekonaj się o tym – wejdź na stronę Drogeria Dr Zdrowie i zamów go już dzisiaj!