Mikołaje na motocyklach dotarły także do Rybnika

W dniu św. Mikołaja na rybnickim rynku zgromadziło się mnóstwo motocykli. Motocykliści byli przebrani za św. Mikołaja i częścią ich misji było rozdawanie cukierków mieszkańcom Rybnika, zarówno młodym, jak i starszym. W ramach specjalnego poczęstunku pozwolili niektórym mieszkańcom przejechać się na ich motocyklach. Oto kilka zdjęć z imprezy!

6 grudnia rybnicki rynek wypełniła radość Motomikołajów – motocyklistów przebranych za Świętego Mikołaja. Zachwycili oni nie tylko najmłodsze dzieci, ale nawet te nieco starsze. Obecnych było kilkudziesięciu motocyklistów, a spodziewanych było jeszcze kilkuset.

Obecność licznych „Mikołajów” była sama w sobie wielką atrakcją, a oni jeszcze bardziej przygotowali się do częstowania dzieci cukierkami. Największą niespodzianką tego dnia mogła być możliwość przejęcia kontroli nad motocyklami. Dzieci były również zachwycone możliwością zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajami. Przed przyjazdem motocyklistów policjanci zaprezentowali świąteczną niespodziankę w postaci koncertu piosenek świątecznych, wyjeżdżając z kilku pojazdów.