Do Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie trafiły trzy samochody marki Volvo

W Zespole Szpitali Miejskich pojawiły się trzy zdalnie sterowane samochody marki Volvo. Od prawdziwych różnie je jedynie rozmiar.

Wiele radości

Ktoś może powiedzieć, że mowa o zabawkach, jakich wiele, ale takie myślenie jest niezgodne z prawdą. Krótko mówiąc, warto zdawać sobie sprawę z tego, że samochody mają napęd elektryczny, nowoczesne oświetlenie czy automatyczną skrzynię biegów. Wypada też odnotować, że samochody to prezenty od autoryzowanych dealerów z miast ościennych.

Każda osoba ma prawo do własnej oceny, ale wydaje się, że mowa o prezentach, które powinny zainteresować wielu dzieciaków. Zresztą wystarczy wziąć pod uwagę, że możemy mówić o umileniu czasu w szpitalu – samochody mają służyć do zabawy i celów leczniczych (przez cele lecznicze należy rozumieć przewożenie dzieci na badania czy kontrole).

Warto jeszcze odnotować, że prezenty nie sprowadzają się do zdalnie sterowanych samochodów – pojawiły się też choćby kolorowanki czy puzzle. Można powiedzieć, że zrobiono wiele, aby nie było powodów do narzekań.