Zatrzymano złodzieja zapachów

Policja zatrzymała 25-latka z Bytomia, który postanowił wzbogacić się dzięki kradzieży dokonanej w drogerii centrum handlowego M1. Młody mężczyzna postanowił ukraść kilka flakoników z cieczą.

Cenny towar

Jak się można domyślić, złodziej wybrał nieprzypadkowe propozycje. Wartość skradzionego towaru wynosiła niemal 1 600 zł. Warto również podkreślić, że mężczyzna nie uciekł zbyt daleko – to zasługa ochrony, która nie dała się oszukać (25-latek został zatrzymany na miejscu). Co więcej, szybko okazało się, że to nie pierwsze przestępstwo ze strony mieszkańca Bytomia. Mając to na uwadze, podjęto decyzję o areszcie.

Kradzież wonności może oznaczać nawet 5 lat więzienia. Istotne jest też to, że policjanci prowadzą czynności, które mają ustalić, czy zatrzymany nie odpowiada za ostatnie kradzieże. Jak zapewne większości osób wiadomo, Zabrze nie jest w ostatnim czasie zbyt bezpiecznym miejscem. Niemniej jednak trzeba przyznać, że policja robi wiele, aby mieszkańcy nie mieli najmniejszych powodów do niepokoju.