„Lato w mieście 2022”

Podczas lata można myśleć o różnego rodzaju wyjazdach. To normalne, ale trzeba też pamiętać o tym, że ciekawe spędzanie czasu nie jest równoznaczne z wyjazdami.

Akcja „Lato w mieście 2022”

Zresztą wystarczy zwrócić uwagę na to, co dzieje się w Zabrzu – możemy rozmawiać o propozycjach sportowych, rekreacyjnych, plastycznych czy edukacyjnych. Warte odnotowania jest też to, że z oferty mogą skorzystać tylko ci, którzy spędzają lato w Zabrzu. Wypada też dodać, że możemy mówić o ofercie, która jest wynikiem pracy wielu ludzi. Dość powiedzieć, że za przygotowanie listy propozycji odpowiada choćby Miejski Ośrodek Kultury, Muzeum Miejskie czy Centrum Rozwoju Rodziny. Nie ma też co ukrywać, że zrobiono wiele, aby zainteresowani nie mieli powodów do narzekań.

Oczywiście nie można też zapomnieć o tym, że na koniec wszystko sprowadza się do decyzji dzieci czy ich rodziców. Jeśli potrzeba więcej informacji, nie pozostaje nic innego jak samodzielne zapoznanie się z udostępnionymi wiadomościami. Gdyby jednak nieustannie coś było niejasne, trzeba pytać.