Co powiesz na mieszkanie w najwyższym budynku na terenie Katowic?

W Katowicach za jakiś czas będziemy mieli nowoczesny kompleks apartamentowców Atal Olimpijska. Realizacja trwa, ale rezerwację i sprzedaż mieszkań już rozpoczęto.

Spore zainteresowanie?

Można przypuszczać, że mowa o miejscu, które będzie cieszyć się niemałym zainteresowaniem (jeśli już nie można rozmawiać o sporym zainteresowaniu). Dość powiedzieć, że możemy mówić o budynku, który stanie się największym w mieście. Dla niezorientowanych – chodzi o 128 metrów wysokości. Warto też zatrzymać się przy lokalizacji – sąsiedztwo Strefy Kultury to chyba dobry pomysł, prawda? Można również dodać, że przyszli mieszkańcy mogą liczyć na dostęp do wypoczynku, usług, rozrywki i edukacji. W zasadzie zostaje tylko zadać pytanie, czy w takich okolicznościach można mieć jakiekolwiek wątpliwości?

Wątpliwości mogą dotyczyć oczywiście cen – ograniczone możliwości finansowe to coś, z czym niełatwo sobie poradzić. Nie ma też co ukrywać, że zwyczajnie potrzeba czasu. Z drugiej strony w ofercie mamy różne propozycje – wystarczy powiedzieć, że możemy liczyć choćby na kawalerki. Jeśli potrzeba więcej informacji, nie pozostaje nic innego jak samodzielne zapoznanie się ze szczegółami.

Wieści z Katowic możesz znaleźć także pod tym adresem.